POWERED BY
SPONSORED BY

10 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

FINALS/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 22:00 ΓΑΛΛΙΑ

6 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

SEMI-FINALS/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 22:00 ΟΥΑΛΙΑ

7 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

SEMI-FINALS/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 22:00 ΓΑΛΛΙΑ

30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

QUARTER-FINALS/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΠΟΛΩΝΙΑ 22:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

1 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

QUARTER-FINALS/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΟΥΑΛΙΑ 22:00 ΒΕΛΓΙΟ

2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

QUARTER-FINALS/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 22:00 ΙΤΑΛΙΑ

3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

QUARTER-FINALS/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΓΑΛΛΙΑ 22:00 ΙΣΛΑΝΔΙΑ

25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ROUND OF 16/ΖΟΦΡΟΥΑ ΓΚΙΣΑΡ
ΕΛΒΕΤΙΑ 16:00 ΠΟΛΩΝΙΑ
ROUND OF 16/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
ΟΥΑΛΙΑ 19:00 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ROUND OF 16/ΦΕΛΙΞ ΜΠΟΛΑΡ
ΚΡΟΑΤΙΑ 22:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ROUND OF 16/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΓΑΛΛΙΑ 16:00 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ROUND OF 16/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 19:00 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
ROUND OF 16/ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΟΥΓΓΑΡΙΑ 22:00 ΒΕΛΓΙΟ

27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ROUND OF 16/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΙΤΑΛΙΑ 19:00 ΙΣΠΑΝΙΑ
ROUND OF 16/ΑΛΙΑΝΖ ΡΙΒΙΕΡΑ
ΑΓΓΛΙΑ 22:00 ΙΣΛΑΝΔΙΑ

19 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΡΟΥΜΑΝΙΑ 22:00 ΑΛΒΑΝΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΕΛΒΕΤΙΑ 22:00 ΓΑΛΛΙΑ

20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΡΩΣΙΑ 22:00 ΟΥΑΛΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΖΟΦΡΟΥΑ ΓΚΙΣΑΡ
ΣΛΟΒΑΚΙΑ 22:00 ΑΓΓΛΙΑ

21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΟΥΚΡΑΝΙΑ 19:00 ΠΟΛΩΝΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΦΕΛΙΞ ΜΠΟΛΑΡ
ΤΣΕΧΙΑ 22:00 ΤΟΥΡΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΚΡΟΑΤΙΑ 22:00 ΙΣΠΑΝΙΑ

22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΟΥΓΓΑΡΙΑ 19:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΙΣΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΑΥΣΤΡΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΙΤΑΛΙΑ 22:00 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΑΛΙΑΝΖ ΡΙΒΙΕΡΑ
ΣΟΥΗΔΙΑ 22:00 ΒΕΛΓΙΟ

15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΡΩΣΙΑ 16:00 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
ΡΟΥΜΑΝΙΑ 19:00 ΕΛΒΕΤΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΓΑΛΛΙΑ 22:00 ΑΛΒΑΝΙΑ

16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΦΕΛΙΞ ΜΠΟΛΑΡ
ΑΓΓΛΙΑ 16:00 ΟΥΑΛΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΟΥΚΡΑΝΙΑ 19:00 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 22:00 ΠΟΛΩΝΙΑ

17 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΙΤΑΛΙΑ 16:00 ΣΟΥΗΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΖΟΦΡΟΥΑ ΓΚΙΣΑΡ
ΤΣΕΧΙΑ 19:00 ΚΡΟΑΤΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΑΛΙΑΝΖ ΡΙΒΙΕΡΑ
ΙΣΠΑΝΙΑ 22:00 ΤΟΥΡΚΙΑ

18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΒΕΛΓΙΟ 16:00 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΙΣΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 22:00 ΑΥΣΤΡΙΑ

10 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΓΑΛΛΙΑ 22:00 ΡΟΥΜΑΝΙΑ

11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΦΕΛΙΞ ΜΠΟΛΑΡ
ΑΛΒΑΝΙΑ 16:00 ΕΛΒΕΤΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΟΥΑΛΙΑ 19:00 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΑΓΓΛΙΑ 22:00 ΡΩΣΙΑ

12 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
ΤΟΥΡΚΙΑ 16:00 ΚΡΟΑΤΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΑΛΙΑΝΖ ΡΙΒΙΕΡΑ
ΠΟΛΩΝΙΑ 19:00 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 22:00 ΟΥΚΡΑΝΙΑ

13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΙΣΠΑΝΙΑ 16:00 ΤΣΕΧΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΙΡΛΑΝΔΙΑ 19:00 ΣΟΥΗΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΒΕΛΓΙΟ 22:00 ΙΤΑΛΙΑ

14 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΑΥΣΤΡΙΑ 19:00 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΖΟΦΡΟΥΑ ΓΚΙΣΑΡ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 22:00 ΙΣΛΑΝΔΙΑ

10 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

FINALS/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1-0 (παρ.) ΓΑΛΛΙΑ

6 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

SEMI-FINALS/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2-0 ΟΥΑΛΙΑ

7 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

SEMI-FINALS/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-2 ΓΑΛΛΙΑ

30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

QUARTER-FINALS/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΠΟΛΩΝΙΑ 1-1 (3-5 πεν.) ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

1 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

QUARTER-FINALS/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΟΥΑΛΙΑ 3-1 ΒΕΛΓΙΟ

2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

QUARTER-FINALS/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 1-1 (6-5 πεν.) ΙΤΑΛΙΑ

3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

QUARTER-FINALS/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΓΑΛΛΙΑ 5-2 ΙΣΛΑΝΔΙΑ

25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ROUND OF 16/ΖΟΦΡΟΥΑ ΓΚΙΣΑΡ
ΕΛΒΕΤΙΑ 1-1 (4-5 πεν.) ΠΟΛΩΝΙΑ
ROUND OF 16/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
ΟΥΑΛΙΑ 1-0 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ROUND OF 16/ΦΕΛΙΞ ΜΠΟΛΑΡ
ΚΡΟΑΤΙΑ 0-1 (παρατ.) ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ROUND OF 16/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΓΑΛΛΙΑ 2-1 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ROUND OF 16/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 3-0 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
ROUND OF 16/ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΟΥΓΓΑΡΙΑ 0-4 ΒΕΛΓΙΟ

27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ROUND OF 16/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΙΤΑΛΙΑ 2-0 ΙΣΠΑΝΙΑ
ROUND OF 16/ΑΛΙΑΝΖ ΡΙΒΙΕΡΑ
ΑΓΓΛΙΑ 1-2 ΙΣΛΑΝΔΙΑ

19 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΡΟΥΜΑΝΙΑ 0-1 ΑΛΒΑΝΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΕΛΒΕΤΙΑ 0-0 ΓΑΛΛΙΑ

20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΡΩΣΙΑ 0-3 ΟΥΑΛΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΖΟΦΡΟΥΑ ΓΚΙΣΑΡ
ΣΛΟΒΑΚΙΑ 0-0 ΑΓΓΛΙΑ

21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0-1 ΠΟΛΩΝΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΦΕΛΙΞ ΜΠΟΛΑΡ
ΤΣΕΧΙΑ 0-2 ΤΟΥΡΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΚΡΟΑΤΙΑ 2-1 ΙΣΠΑΝΙΑ

22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΟΥΓΓΑΡΙΑ 3-3 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΙΣΛΑΝΔΙΑ 2-1 ΑΥΣΤΡΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΙΤΑΛΙΑ 0-1 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Γ’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΑΛΙΑΝΖ ΡΙΒΙΕΡΑ
ΣΟΥΗΔΙΑ 0-1 ΒΕΛΓΙΟ

15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΡΩΣΙΑ 1-2 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1-1 ΕΛΒΕΤΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΓΑΛΛΙΑ 2-0 ΑΛΒΑΝΙΑ

16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΦΕΛΙΞ ΜΠΟΛΑΡ
ΑΓΓΛΙΑ 2-1 ΟΥΑΛΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0-2 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-0 ΠΟΛΩΝΙΑ

17 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΙΤΑΛΙΑ 1-0 ΣΟΥΗΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΖΟΦΡΟΥΑ ΓΚΙΣΑΡ
ΤΣΕΧΙΑ 2-2 ΚΡΟΑΤΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΑΛΙΑΝΖ ΡΙΒΙΕΡΑ
ΙΣΠΑΝΙΑ 3-0 ΤΟΥΡΚΙΑ

18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΒΕΛΓΙΟ 3-0 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΙΣΛΑΝΔΙΑ 1-1 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 0-0 ΑΥΣΤΡΙΑ

10 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΓΑΛΛΙΑ 2-1 ΡΟΥΜΑΝΙΑ

11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΦΕΛΙΞ ΜΠΟΛΑΡ
ΑΛΒΑΝΙΑ 0-1 ΕΛΒΕΤΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΟΥΑΛΙΑ 2-1 ΣΛΟΒΑΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ
ΑΓΓΛΙΑ 1-1 ΡΩΣΙΑ

12 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΕΝΣ
ΤΟΥΡΚΙΑ 0-1 ΚΡΟΑΤΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΑΛΙΑΝΖ ΡΙΒΙΕΡΑ
ΠΟΛΩΝΙΑ 1-0 Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΕΤΡΟΠΟΛ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2-0 ΟΥΚΡΑΝΙΑ

13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΙΣΠΑΝΙΑ 1-0 ΤΣΕΧΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΣΤΑΝΤ ΝΤΕ ΦΡΑΝΣ
ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-1 ΣΟΥΗΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΠΑΡΚ ΟΛΙΜΠΙΚ ΛΙΟΝ
ΒΕΛΓΙΟ 0-2 ΙΤΑΛΙΑ

14 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΜΑΤΜΟΥΤ ΑΤΛΑΝΤΙΚ
ΑΥΣΤΡΙΑ 0-2 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
ΟΜΙΛΟΙ Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΖΟΦΡΟΥΑ ΓΚΙΣΑΡ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1-1 ΙΣΛΑΝΔΙΑ

1ος Όμιλος

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ +/-
ΓΑΛΛΙΑ 7 2 0 1 +3
ΕΛΒΕΤΙΑ 5 1 0 2 +1
ΑΛΒΑΝΙΑ 3 1 2 0 -2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 0 2 1 -2

2ος Όμιλος

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ +/-
ΟΥΑΛΙΑ 6 2 1 0 +3
ΑΓΓΛΙΑ 5 1 0 2 +1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ 4 1 1 1 0
ΡΩΣΙΑ 1 0 2 1 -4

3ος Όμιλος

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ +/-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 7 2 0 1 +3
ΠΟΛΩΝΙΑ 7 2 0 1 +2
Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 3 1 2 0 0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0 0 3 0 -5

4ος Όμιλος

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ +/-
ΚΡΟΑΤΙΑ 7 2 0 1 +2
ΙΣΠΑΝΙΑ 6 2 1 0 +3
ΤΟΥΡΚΙΑ 3 1 2 0 -2
ΤΣΕΧΙΑ 1 0 2 1 -3

5ος Όμιλος

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ +/-
ΙΤΑΛΙΑ 6 2 1 0 +2
ΒΕΛΓΙΟ 6 2 1 0 +2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ 4 1 1 1 -2
ΣΟΥΗΔΙΑ 1 0 2 1 -2

6ος Όμιλος

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ +/-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ 5 1 0 2 +2
ΙΣΛΑΝΔΙΑ 5 1 0 2 +1
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 3 0 0 3 0
ΑΥΣΤΡΙΑ 1 0 2 1 -3